ona i on

Parafrazując tytuł kultowego filmu Jima Jarmuscha postanowiliśmy założyć fotoblog "only travelers left alive", w którym znajdziecie subiektywne zapiski i zdjęcia z wielu zakątków świata, które odwiedziliśmy. Dzielimy się z Wami naszymi wrażeniami z nadzieją, że zaszczepimy w Was chęć do tego, abyście sami zaczęli podróżować i odkrywać wyjątkowe miejsca, które trudno nawet skojarzyć z naszą planetą.

A uwierzcie nam, że takie wciąż istnieją!

 

Chcemy powołując się na słowa Kapuścińskiego zarazić Was chorobą podróży. Ta perspektywa naprawdę odmienia życie i nadaje mu dodatkowej wartości.

 


 

ona - pasjonatka gór ze szczególnym uwielbieniem do ich przemierzania z plecakiem pełnym obiektywów i z aparatem przewieszonym przez ramię. Była już powyżej 4000 metrów na dachu północnej Afryki i chce wyjść jeszcze wyżej, odwiedzić krainy jeszcze odleglejsze.

 

on - pasjonat gór ze szczególnym uwielbieniem dla biegowego ich przemierzania (z Ronda w Kuźnicach na Kasprowy wbiega w czasie poniżej jednej godziny). Coraz częściej z aparatem w dłoni stara się uchwycić miejsca wyjątkowe i kadry godne zapamiętania. Podróżując chwyta każdą chwilę, którą przerabia na pozytywną energię.
Razem planujemy swoje przygody, razem podróżujemy, razem żyjemy i... zupełnie inaczej fotografujemy, co tylko może wyjść na korzyść galeriom na blogu i relacjom, które tutaj opowiadamy. I choć projekt jest stosunkowo młody, to udało się nam nie tylko dzielić się wrażeniami w wirtualnym świecie.
Od czasu do czasu przełamując ogromny stres pojawiamy się w ciekawych miejscach pełnych ludzi, z którymi możemy o podróżach pogawędzić.

ostrzegamy   * * *   zarażamy   * * *   zapraszamy

 

only_travelers_left_alive_logo

wieści od wielkiego brataThis error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.