ona i on

Fotoblog, w którym znajdziecie subiektywne zapiski i zdjęcia z wielu zakątków świata, które odwiedziliśmy.

Dzielimy się z Wami naszymi wrażeniami z nadzieją, że zaszczepimy w Was chęć do tego, abyście sami zaczęli podróżować i odkrywać wyjątkowe miejsca, które trudno nawet skojarzyć z naszą planetą, a uwierzcie nam, że takie wciąż istnieją!

Chcemy powołując się na słowa Kapuścińskiego zarazić Was chorobą podróży. Ta perspektywa naprawdę odmienia życia i nadaje mu dodatkowej wartości.

Gotowej recepty na konkretne podróże tutaj raczej nie znajdziecie. Od tego są fora internetowe i zakładki „praktyczne informacje”. Oczywiście mimo to zachęcamy do przeczytania i komentowania naszych wpisów.

Ostrzegamy *** Zarażamy *** Zapraszamy

 

ona - pasjonatka gór ze szczególnym uwielbieniem do ich przemierzania z plecakiem pełnym obiektywów i z aparatem przewieszonym przez ramię. Była już powyżej 4000 metrów na dachu północnej Afryki i chce wyjść jeszcze wyżej, odwiedzić krainy jeszcze odleglejsze.

on - pasjonat gór ze szczególnym uwielbieniem dla biegowego ich przemierzania (z Ronda w Kuźnicach na Kasprowy wbiega poniżej godziny). Coraz częściej z aparatem w dłoni stara się uchwycić miejsca wyjątkowe i kadry godne zapamiętania. Podróżując chwyta każdą chwilę, którą przerabia na pozytywną energię.

Razem planują swoje wycieczki, razem podróżują, razem żyją i... zupełnie inaczej fotografują, co tylko może wyjść na korzyść galeriom na blogu i relacjom z podróży.

blog o tym jak się zatrzymać, cieszyć z małych rzeczy i z tego co nas otacza, o wszystkim co piękne i osiągalne

blog pełen nieszablonowych przemyśleń o świecie, a wszystko to z dobrą muzyką w tle